Gyárában havi 700 tonna acélszerkezet előállítása is megvalósult. A lengyel vállalat jelentős szerepet játszott többek között a magyarországi Komáromi-híd, az M44-es Tisza-híd, vagy a lengyel nietkowicei Odera vasúti híd, az újszandeci (Nowy Sącz) Dunajec folyó hídjainak építésében is. A cég központja Będzinben található, és főként dél-lengyelországi projekteket valósít meg. Az acélszerkezet gyártás 2020-ban átkerült az új alapítású WKS Duna Polska vállalatba.
A lengyel céget eredetileg 1957-ben alapították, elsősorban erőművi berendezések gyártására a lengyel piac számára. A privatizációt követően 1992-től ZPP Energomontaż Południe S.A. néven már főként hidak, felüljárók, utak, vasúti hidak építésével és felújításával foglalkozott a vállalat, amelyet 2014-ben a Banimex Sp. z o.o. felvásárolt. Az acélszerkezetek gyártása ekkor már a cég egyik jelentős tevékenységi köre volt.
A Duna Group szintén jelentős lengyelországi cége, az acélszerkezet gyártással foglalkozó WKS Duna Polska. A vállalat csarnokaiban közel 17.000 m2 területen folyik a gyártás, amely lehetővé teszi éves szinten 8000 tonna acélszerkezet előállítását is. A vevői igényeknek megfelelően, a kiszállításra kerülő hídelemek elérik akár az 50 tonnát, illetve a 40 méter hosszúságot vagy akár a 6 méter szélességet is. A vállalat főbb piacai a lengyel és magyar hídépítésekhez acélszerkezet gyártása, de ezen túlmenően jelen van több európai országban is, elsősorban az észak-európai hídépítéseknél.
A WKS Duna Polska részt vett a Déli összekötő vasúti Duna-híd, a Kalocsa-Paks Duna-híd építésében Magyarországon, a lengyel Warta folyó vasúti hídjának gyártásában és helyszíni szerelésében Działoszynnál, vagy az Odera-Olawa hidak esetén Wroclawnál. A vállalat jelen van a norvég, svéd, izlandi, finn hídépítéseknél, illetve német és francia acélszerkezeti projektekben.